ANASAYFA

Yeni iPhone’lar Geliyor! Apple Tarih Verdi!

Apple’ın her sene merakla beklenen yeni modellerini tanıttığı Apple Special Event’in tarihi belli oldu. Apple’ın kendi web sitesinden yapılan açıklamada 10 Eylül Salı günü, Türkiye saati ile 20:00’da Apple yeni ürünlerini dünyaya duyurmaya başlayacak!

Apple, her sene yaptığı gibi etkinliği Steve Jobs Theather’de yapacak. Ayrıca apple.com üzerinden canlı canlı takip edilebilecek.

Peki bu etkinlikte neler tanıtılacak?

Apple bu sene iPhone 11 serisini tanıtması bekleniyor. Arka kasa tasarımında değişim beklenen yeni iPhone’nin Türkiye fiyatı 10.000 TL’yi bulacak gibi.

iphone 11 jpg ile ilgili görsel sonucu
iPhone 11

Yeni iPhone’lar dışında, Apple Watch Series 5’in de tanıtılması bekleniyor. Seramik bir kasaya sahip olması beklenen yeni Apple Watch’da tasarımsal bir değişiklik beklenmiyor.

apple watch 5 ile ilgili görsel sonucu
Apple Watch Series 5

Yeni bir iPhone ve Apple Watch’ın tanıtılacağı kesinken, geçtiğimiz haftalarda Apple’ın siteden kaldırdığı yani online satışa kapattığı MacBook kısmında da önemli yenilikler bekleniyor.

Yeni bir MacBook ya da bir MacBook Pro bekleniyor. Ancak bu yeni Mac’in çerçevesi olabildiğince az oranda olması ve Face ID özelliğininde gelmesi bekleniyor.

new macbook pro 2019 ile ilgili görsel sonucu
Yeni MacBook’lar

Eğer sizde Apple’ın yeni cihazları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Genç Programcı’yı takipte kalın…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
To Top