Kapat
Genel 174 0

24 Saate Kadar Kesintisiz Çalışıyor! Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Honor un kablosuz kulaklığı HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni kablosuz kulaklık , çift mikrofonla daha net sesli görüşme imkânı sunarken, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar pil ömrü sağlıyor.

Honor herkes için akıllı yaşam stratejisi kapsamında yeni ürünlerini Türkiye’de satışa sunmaya devam ediyor. Bu ürünlerden en yenisi pil ömrü ve kullanım kolaylığıyla ön plana çıkan HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds kablosuz  kulaklık oldu. Yeni kulaklık, akıllı özellikleri dışında uzun pil ömrü ve üstün ses yetenekleriyle de dikkat çekiyor.

Ayrıca 50 metre su altı dayıklılığı ile …

Tek şarjla altı saate kadar müzik, dört saate kadar da kesintisiz görüşme imkânı sağlayan HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, şarj kutusuyla toplamda 24 saate kadar batarya ömrü sunuyor. 7mm’lik hoparlörleriyle etkileyici bas ve net ses veren kablosuz kulaklık, Bluetooth 5.0 özelliğiyle de her iki kulaklıkta aktarma olmadan senkronizasyon sağlayarak oyun tutkunlarının çok hoşuna gideceği bir kulaklık . Sahip olduğu iki mikrofonla sesinizi arka plan gürültüsünden ayrıştırarak kulaklık, böylece gürültülü ortamlarda bile daha net görüşmeler yapmayı sağlıyor. Satış fiyatı ise 399.99 tl’dir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Enes Güneş

Enes Güneş {Enes Güneş}