Kapat
Anasayfa 560 0

Android Cihazlar İçin Kod Editörleri

1-anWriter free HTML editor

Bu uygulama Google Play Store platformunda mevcut olup bizler için pratik olarak kod yazmamız için tasarlanmış bir uygulamadır.Elbette koca koca app’leri yapamayız fakat ufak çapta yapacağınız pratikler için size yardımcı olur.Javascript,HTML,CSS için destekleri mevcuttur.

2-C# Programming Compiler

Bizler için C# yazmamıza yardımcı olan kolay arayüzlü bir mobil uygulamadır.Ücretsiz kısmı en dolu olan uygulamadır.Derleme ve çalıştırma süresini kısa tutmasıyla kendini reklam haline getirmiştir 🙂 Kullanırken tek ihtiyacınız olan şey internet!

3-Jvdroid – IDE for Java

Bu uygulamamızın da pro sürümü mevcut olsa ücretsiz içeriği dopdolu olan bir mini IDE. İnternetsiz derleme gibi büyük bir nimeti bizlere sunuyor. Java yazmamızda bize yardımcı güzel bir app.

4-QPython 3L – Python for Android

Python için hazırlanmış bir editörümüz. Python için onca uygulama var fakat oy bakımından en dikkat çeken QPython 3L – Python for Android uygulamayı sizle paylaşmak istedim.Pratik yapmanıza olanak sağlayan bir uygulama. Uygulama reklam içermemekle beraber sizlere gerçekçilik katmak için çaba sarf ediyor.

Kıvanç Akgül {Kıvanç Akgül}

Bilgisayar Programcılığı Okumaktayım Sitenin İsminden de Anlaşılacağı Gibi Daha Gencim Öğrenirken Öğretmek İçin 2018 de Bu Siteyi Açtık Ve Yüzlerce Genci Yazılıma Teşvik Ettik Hala da Etmekteyiz Bundan Mutluluk Duyuyoruz ...