Kapat
Anasayfa 159 0

Bitcoin Ve Kripto Para Teknik Analizi Nedir, Nasıl Yapılır?

Bitcoin aslında küçük paralarla başlamanın bir sakıncası da yoktur. Ancak herkesin bildiği gibi, pratik teoriden çok daha kalıcı olacaktır. Bu yüzden başlangıçta, göreceli olarak daha rahat anlayabileceğiniz bir grafiğe odaklanmanız gerekir.

Borsa grafik okuma sürecinde yapılan en büyük hatalardan biri, temel bilgileri öğrendikten sonra heyecana kapılıp hemen trade’e başlamaktır. Aslında küçük paralarla başlamanın bir sakıncası da yoktur.

Borsa Grafik Okuma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yeşil ve kırmızı sütunların size aslında ne söylediğini anladığınızdan emin olun.
  • Değerlendirmelerinizi yaparken acele etmeyin ve/veya doğru kararlar vermeye çalışın.
  • Heyecana kapılıp borsa grafik okumadan öğrendiğiniz bilgilerden çok fazla uzaklaşmayın.
  • Bitcoin grafik okuma sürecinde asla pes etmeyin!
bitcoin grafik okuma
Kripto Para

Bitcoin Grafik Okuma Kaynakları

Kripto para ve/veya Bitcoin grafik okuma için, çok fazla sayıda online kaynak vardır. Bunların en bilinenlerini ise şöyle sıralayabiliriz:

Ücretsiz üyeliğinde birçok basit indikatörlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ücretli üyeliğe geçerseniz, daha çeşitli indikatörler ile çalışabilirsiniz. Buna ek olarak bu platformda, usta traderların tahminlerini de görebilirsiniz.
Forex işlemleri için geliştirilmiş bu platform, kripto para sektöründe teknik analiz öğrenmek isteyenler için de temel araçları içerir.
Twitter üzerinden kripto para sektörünün en önemli analistlerini takip edebilir ve sürece ilişkin daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Sektördeki en iyi teknik analizler, BeInCrypto aracılığı ile sizlere günlük olarak ulaştırılır.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur. Kripto Para Okulu’nda ana amacımız, oldukça kaliteli bilgiler paylaşmaktır. Okuyucularımızın işine yarayacak eğitici ve öğretici içerikleri hazırlamak için yoğun bir mesai harcıyoruz. Bu standardı korumak ve/veya daha da iyi içerikler hazırlamak için, iş ortaklarımız vardır. Ancak bu komisyonlar, kesinlikle tarafsız, dürüst ve eğitici içerikleri oluşturma sürecimizi negatif etkilemeyecektir.

Resmi Sosyal Medya : Youtube Instagram Twitter

Sitemizdeki Reklamlara Tıklayarak ÜCRETSİZ Maddi Destek Sağlayabilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler.

Yorumlarınızı Bekliyorum.

Burak Eti {Burak Eti}