ANASAYFA

Bitexen Nedir? Herkese 17 Tl Veriyor

Herkese merhaba bu yazımız’da çok sorulan sorulardan bazılarını cevaplayacağım ve sizi aydınlatmaya çalışacağım .

Bitexen Nedir ?

Bitexen bir kripto para alım satım platformudur. Bir Projesi vardır. Exen adında kendi coinleri bulunmaktadır. Bitexen kurucuları kariyer sahibi girişimcilerdir. Bitexen kurucu ekip Boğaziçi ve İstanbul teknik üniversitesi mezunu tecrübeli deneyimli bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır. Platformun kazancı yapılan alım satımlardan elde edilen komisyonlardan ve transfer ücretlerinden olmaktadır. Binlerce kişi bu platformda işlem yapmaktadır ve ekibin kazancı gün geçtikce artmaktadır. Yani borsa batar gider vb gibi bir durum yoktur. (Hiç bir giderleri yok bu platform bir yazılımdan ibaret, Belki bir kaç teknik personel maaşı vb.)

Bitexen in Projesi Aynı zamanda Exen coindir. Exen coin yatırımcısına değer kazandırmak üzere planlanmış bir coindir. Kriptoya olan talep arttıkca bu coin değer kazancaktır.Şirket kazandığı tüm parayı yani komisyonlar ve transferlerden elde ettiği gelirin yarısını her 3 ayda bir defa bu coini satın almak için ayıracak ve aldıkları coinleri yakacaktır yani yok edecektir . Yani bu coin şuan adeti 3 milyon civarı, toplamda 15milyon olacak daha fazla olmayacak. Hatta ocak ayında ilk yakımdan dolayı hiç 15 milyonu görmeyecek. Adet sürekli azalacak ve coin sürekli alan birileri olacak. Adet azaldıkça talep aynı bile olsa coin değerlencek ve alım yapıldığı zaman coine para girişi olacak değerlenecektir.Bitcoin gibi üretim zorlaşıyor yani.

Exen Coin Nasıl Kazanabilirim ?

Herkese 5 exen coin dağıtıyor bu da 17 tl gibi güzel bir fiyata denk geliyor isterseniz direk tl ye çevirip çekebilirsiniz ya da başka coinlere yatırım yapabilirsiniz tamamen size kalmış ..

Tek Yapmanız Gereken verdiğim linkten kayıt olup gerekli işlemleri yapmanız…

https://www.bitexen.com/?ref=41793811

Bence bu fırsatı kaçırmayın ve 17 tl nizi alın… Bazı arkadaşlar bana gelmedi olmadı vs diyor adres ve kimlik bilgilerinizi onaylayınca 2 gün içinde belki daha kısa bir sürede 5 exen hesabınızda olacaktır hesabım kısmından varlıklar diyerek görebilirsiniz…

Umarım faydasını görürsünüz…

0 0 vote
Article Rating
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Yorum Yapmak İçin Tıklayın
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
To Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x