Kapat
Anasayfa 543 0

Epic Games, Fiyatı 50 TL Olan The Long Dark Oyununu Ücretsiz Yaptı

Epic Games’in Vereceği Oyunlar Sızdırıldı Yazının En Altında…

Yılbaşı hediyesi altında Epic Games 15 gün boyunca ücretli oyunları bedava dağıtıyor. 17 Aralık’ta başlayan oyun dağıtımında bir çok sayfa verilecek oyunları tahmin etmeye çalıştı lakin gecen 3 günde verilen oyunları kimse tahmin edemedi .

İlk Gün : Cities:Skylines Oyunu Verildi.

Epic Games 1. Gün Verilen Oyun

İkinci Gün : Oddworld: New ‘n’ Tasty! Oyunu Verildi.

Epic Games 2.Gün Verilen Oyun

Üçüncü Gün : The Long Dark Oyununu Ücretsiz Verdi.

3.Gün Verilen Oyun

Hayatta kalma oyunu.

Bugün Verilen Bu Oyunu Çalıştırmak İçin Gereken Sistem Özellikleri İse Şu Şekilde.

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWin 7İşletim SistemiWin 10
İşlemciÇift Çekirdekli Intel i5 CPU @ 2GHz+İşlemciIntel i7 CPU @ 2.6GHz veya üstü
Bellek4 GB RAMBellek8 GB RAM
Depolama8 GBDepolama8 GB
DirectXDirectX 11
Ekran Kartı512MB VRAM veya üstü ile Intel 4xxx SerisiEkran KartınVidia GTX 1060+

Yılbaşına kadar günlük oyun vermeye devam edecek olan epic games her gün hangi oyun verileceği merak konusu olurken oyun severler yılbaşına kadar en az 2-3 sağlam oyun vereceği yönünde beklentileri var bakalım yarın hangi oyunu verecek …

Oyun ile ilgileniyorsanız oynamaktan sıkılıp oyunun nasıl yapıldığını veya kendinizin nasıl oyun yapabileceğinizi merak ediyorsanız bir önceki yazımızın konusu Oyun Programlama Uzmanı Buraya Tıklayıp yazımıza gidebilirsiniz.

Epic Games’in Vereceği Oyunlar Sızdırıldı

Epic Games

Bilindiği üzere Epic Games 17 Aralık’tan itibaren her gün 19:00’da yeni ücretsiz oyunu açıklıyor. Söz konusu gönderi, 18 Aralık saat 18:41′de paylaşılmış. Listenin ilk sırasındaki Cities: Skylines oyunu, gönderi saatinde zaten verilmişti. Ancak dün verilen Oddworld: New ‘n’ Tasty ile bugünün ücretsiz oyunu The Long Dark oyunlarının adı bile açıklanmamıştı. Tam bu noktada iki oyunu doğru tahmin ederek, ilk liste ile arasında büyük bir fark olduğu görülen yeni liste, aynı zamanda daha makul oyunları içeriyor.

Epic Games 20 Aralık ücretsiz oyunu olarak sızdırılan listede Defense Grid 1 olduğu gözüküyor. Yarın akşam 19:00’da eğer bu oyun ücretsiz sunulursa, listenin geri kalanının doğru çıkma durumu bir hayli yüksek.

Kıvanç Akgül {Kıvanç Akgül}

Bilgisayar Programcılığı Okumaktayım Sitenin İsminden de Anlaşılacağı Gibi Daha Gencim Öğrenirken Öğretmek İçin 2018 de Bu Siteyi Açtık Ve Yüzlerce Genci Yazılıma Teşvik Ettik Hala da Etmekteyiz Bundan Mutluluk Duyuyoruz ...