Kapat
Anasayfa 278 0

Huawei Petal Search Nedir?Nasıl Kullanılır?

Huawei; en iyi uygulamalar, en son haberler, sosyal paylaşım ve daha fazlasını sunan Huawei Petal Search arama motorunun akıllı telefonunuzda ihtiyacınız olan her şeyi kolayca bulmanızı sağladığını ve bir arama motorundan daha fazlasını sunduğunu belirtiyor. Şirkete göre Petal Search, size her gün eşlik edebilecek ve kendinize özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek dijital dünya için yardımcı ve güçlü bir rehber niteliğini taşıyor.

huawei petal search
Resim

İster oyun ister sosyal medya veya diğer uygulamaları arıyor olun, Huawei Petal Search, akıllı telefonunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz binlerce uygulamayı ve web bağlantısını keşfetmek için kullanabileceğiniz bir ağ geçidi. Uygulamaları önerirken en iyi sonuçları getirmek için kullanıcının konumunu belirliyor ve kurulu olmayan uygulamaları indirme konusunda rehberlik ediyor.

Petal Search, haberler, videolar, resimler, alışveriş, uçuşlar ve yerel işletmeler dahil olmak üzere 20’den fazla kategoride arama yetenekleri sunduğundan, Petal Search yalnızca uygulama aramaktan çok daha fazlasını yapıyor.

Resim

En yeni ve etken Huawei Petal Search özellikleri

Huawei Petal Search, karşınıza en mühim ve aktüel haberleri getirir. Böylece son olarak siyaset, ekonomi, spor yada sizi en oldukca ilgilendiren öteki konulardan haberdar olabilirsiniz. Önemli olayların net ve sezgisel vakit çizelgesi geniş bir manzara sağlarken, ustalaşmış içerik filtreleri haberleri özelleştirmenize ve favori kaynakları seçmenize imkan tanıyor.

Bununla birlikte ihtiyacınız olan bütün soruları yanıtlayan gelişmiş bir görsel arama aracı olarak da hizmet veriyor.

Beğendiğiniz bir iskemle yada tv görürseniz, bir fotoğrafını çekip online mağazalarda fiyatını test edebilirsiniz. Hayvanları ve nebat türlerinin fotoğraflarını tanıyarak malumat buluyor.

huawei petal search nedir
Resim

Petal Search’de sıkı güvenlik kontrolleri

Huawei Petal Search, çok sıkı gizlilik ve telif hakkı koruma standartlarına odaklanılarak geliştirildi. Verilerin işlenmesinde daha fazla güvenilirlik sağlayan genel Avrupa veri koruma yönetmeliğine (GDPR) uygunluk için Avrupa Gizlilik Mührü sertifikasına sahip.

Huawei, Petal Search’ü ve özelliklerini geliştirmeye devam ederek mükemmel arama deneyimini kullanıcıları için daha da mükemmel hale getirmeye çalışıyor. Huawei’nin geliştirme yol haritasında daha çok kategorinin açılmasını sağlayacak dikey arama var. Böylece Petal Search, finans, müzik ve ses tanıma yanında görsel aramalarda da iyileştirmeler sunacak.

Huawei Petal Search nereden indirilir?

Huawei Petal Search hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Resmi Sosyal Medya Hesaplarımız: Youtube Instagram Twitter

Sitemizdeki Reklamlara Tıklayarak ÜCRETSİZ Maddi Destek Sağlayabilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Burak Eti

Burak Eti {Burak Eti}