Kapat
Nedir ? 503 0

Huawei Watch Fit tanıtıldı: Hangi özelliklerle geliyor?

  •  Huawei Geliştirici Konferansı kapsamında iki yeni akıllı saatini ortaya çıkardı. Bu saatlerden biri ise Huawei Watch Fit oldu. Şirketin ilk spor akıllı saati olan ürün, bakın hangi özelliklere sahip?
  • 1,64 inç AMOLED ekrana sahip olan Huwai Watch Fit, 39 gram ağırlığında. Saat, kandaki oksijen, uyku ve stres koşullarındaki değişiklikleri takip etmek, 24 saat nabız ölçümü sağlamak Huawei TruSeen 4.0 teknolojisini kullanıyor. Tüm veriler, fitness önerileri oluşturmak için analiz ediliyor. Ve ayrıca 96 egzersiz modu, dahili GPS ve 5 ATM su geçirmezlik özelliklerine de sahip. 
  • =>10 güne kadar pil süresi sunan ürün, Huawei’nin hızlı şarj teknolojisini de destekliyor. Beş dakikalık şarj, akıllı saati yaklaşık bir gün boyunca yeniden şarj edilmesine gereksinim bırakmıyor.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Kıvanç Akgül

Kıvanç Akgül {Kıvanç Akgül}

Bilgisayar Programcılığı Okumaktayım Sitenin İsminden de Anlaşılacağı Gibi Daha Gencim Öğrenirken Öğretmek İçin 2018 de Bu Siteyi Açtık Ve Yüzlerce Genci Yazılıma Teşvik Ettik Hala da Etmekteyiz Bundan Mutluluk Duyuyoruz ...