ANASAYFA

İnstagram Silinen Hesap Nasıl Geri Alınır ?

Herkese merhaba arkadaşlar bir çok kişinin cevabını aradığı fakat bulamadı ve yardım istediği bu konuyu sizler için araştırdık .

[responsivevoice_button voice="Turkish Male"]

Herkese merhaba arkadaşlar bir çok kişinin cevabını aradığı fakat bulamadı ve yardım istediği bu konuyu sizler için araştırdık .

Öncelikle bu işlem için hesabınızın kesinlikle silinmiş olması gerekmektedir dondurulmuş olan hesap ile karıştırılmamalıdır. Silinen hesabı geri alma işlemi için Instagram hesabı geri alma formu bulunmaktadır. Adım adım bu formda yer alanları uyguladıktan sonrasında silinen hesabınızı geri alabilirsiniz. 

Aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz …

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

Yapmanız Gerekenler…

  1. İlk başta ki sorunun cevabını “Hayır” olarak seçin.
  2. Nüfus cüzdanınızda ki “isminizi” ve “soyadınızı” girin.
  3. Instagram “kullanıcı adınızı” girin.
  4. Instagram hesabınızın kayıtlı olduğu “e-posta” adresinizi girin.
  5. Ve bulunmuş olduğunuz “ülkeyi” yazın.
  6. Burada ki alanları doldurduktan sonrasında “Gönder” butonuna basın.

Eğer bilgileriniz doğru girilmiş bir şekilde ise mail kutunuzu açtığınızda İnstagram dan bir mail alacaksınızdır. Maili açtığınızda size sayılardan oluşmuş bir kod verecek ve sizin bu kodu bir kağıda el yazınız ile yazıp yüzünüzün göründüğü bir fotoğraf çekmenizi isteyecektir. Çektiğiniz fotoğrafta dikkat etmeniz nokta elinizin de kağıdı tutarken gözükmesi olacaktır. 

Belli bir zaman bekledikten sonra hesabınız açılacaktır politika ihlallerinden vesaire kapatılmışsa tek yapmanız gereken formu tekrar doldurup “hesabım çalındı” “İnstagramı çok seviyorum””Lütfen yardım edin” gibi cümleler kullanarak göndermektir . Açmıyorlarsa sizde ısrar edin ve sürekli yollayın formu elbet açacaklardır. Burda önemli olan instagram ekibinin çabukluğu kimine mail 10 dakika sonra geliyor kimine 10 gün artık şansınıza umarım yazının faydası dokunur …

İnstagram Hesaplarımız…

@gencprogramci Ve @kvanc.akgul

[Toplam: 7   Ortalama: 3.7/5]
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top