Kapat
Anasayfa 264 0

Internet Download Manager nedir?

Bugün ki mesajımızda sizlere internette nasıl hızlı dosya indirilir ondan bahsedeceğim. İnternet download manager aslında bir indirme hızı arttırıcı programdır. Sizin internet hızınızın en son seviyesine kadar kullanır. Burada internet download manager’i kullanarak indirmek istediğinizi hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Internet download manager yani IDMan, siz dosyayı buldunuz Google chrome gibi hemen dosyayı indirtmez, size indirme penceresi sunarak dosyayı hemen indirtme veyahut daha sonra da indirtme özelliğini de sunar.

Eğer ben şimdi indirmek istiyorum diyorsanız alttaki resimde de gösterildiği gibi hemen indir butonuna basarak istediğiniz içeriği hemen indirebilirsiniz.

İndirmeyi başlattığınız anda ise size böyle bir pencere sunarak indirme durumunuzu takip edebilir, indirme hızınızı sabitleyebilir veya indirme tamamlandığında indirme tamamlandı penceresini aktifleştirip kapatabilirsiniz.

İndirme tamamlandığında ise size böyle bir indirme tamamlandı penceresini göz önüne getirir ve indirmenin bittiğini bildirir.

Peki bu ürün ücretli midir? Diye soru sorulduğu zaman ürün ilk 30 gün ücretsizdir ve internetten 82 liradan başlayıp 140 liraya kadar çıkan bir fiyata satılmaktadır…

Bugünlük anlatacaklarım bu kadar bir başka denememizde görüşmek dileğiyle…

Yasin Esen

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]
Kıvanç Akgül

Kıvanç Akgül {Kıvanç Akgül}

Bilgisayar Programcılığı Okumaktayım Sitenin İsminden de Anlaşılacağı Gibi Daha Gencim Öğrenirken Öğretmek İçin 2018 de Bu Siteyi Açtık Ve Yüzlerce Genci Yazılıma Teşvik Ettik Hala da Etmekteyiz Bundan Mutluluk Duyuyoruz ...