Kapat
Araba 492 0

Lexus, 4. Kez ‘En İyi Otomobil Üreticisi’ Ödülünü Kazandı!

Auto Express tarafından her sene olduğu gibi bu sene de düzenlenen Driver Power anketinin zirvesindeki isim, son 3 senedir olduğu gibi yine değişmedi. Otomotiv sektörünün en sevilen isimlerinden Lexus, bu yıl da Driver Power anketinde ‘En İyi Otomobil Üreticisi’ ödülüne layık görülerek ödülü 4 yıl üst üste kazanmış oldu.

Lexus, yalnızca bu ödülü almakla da kalmayıp farklı modelleriyle de ödülleri topladı. Dev otomobil üreticisi, RX SUV modeliyle tam hibritler arasında birincilik kazandı; IS Sedan modeliyle ‘En İyi Kompakt Yönetici Otomobili’ ve CT Hatchback modeliyle ‘En İyi Premium Kompakt Aile Otomobili’ ödüllerine layık görüldü.

30 otomobil üreticisinin kendi kullanıcıları tarafından puanlandığı ankette birinci olan Lexus, günümüzde yalnızca bu başarısıyla da bilinmiyor. Şirket, ‘Dünyanın En Sorunsuz Otomobil Markası’ ve ‘İkinci Elde En İyi Marka’ gibi daha birçok ödülü kendi adı altında taşımaya devam ediyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
İbrahim Şener

İbrahim Şener {İbrahim Şener}

Konya'da yaşayan, 17 yaşında, teknoloji meraklısı ve şakacı kişiliğiyle dikkat çeken İbrahim Şener; şuanda teknoloji ve yazılım ile ilgili haberler yapıp ,makaleler yazarak kendini geliştirmektedir.