ANASAYFA

Telegraam’a Görüntülü Sohbet Özelliği geldi!!!

Günümüzün hemen hemene en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Telegram, uzunca bir süredir beklenilen görüntülü arama özelliği üzerine çalışmalar yapmaktaydı. Telegram’ın geliştiricileri son güncelleme ile beraber görüntülü arama özelliğini almış oldu. Öte yandan bu özellik, hem Android hem de IOS kullanıcıları için yayınlandı.

2013 yılından bu yana her geçen süre zarfında daha fazla kullanıcıyı içerisinde barındıran Telegram mesajlaşma uygulaması kullanıcı kazanmaya devam ederken bunun yanında 7. Yılına özel bir yeni özelliğini kullanıcılarına sundu. Görüntülü arama özelliği uzunca bir süredir Telegram kullanıcıları tarafından istenmekteydi. Öte yandan piyasadaki bir diğer mesajlaşma platformları ise bu özelliği uzunca bir süre önce kullanıcılarına sunmuştu. Telegram’da bu yarıştan geride kalmayarak görüntülü arama özelliğini son güncelleme ile beraber uygulama dünyasına sundu. Bu özelliği sunmasının bir diğer son 2 yıldır kullanıcılaarı çok artarken hala whatsapp kullanıcılarını geçemediğinden dolayı son 1 yıldır görüntülü sohbet özelliği geleceğini duyurmuştu.

AYRICA

.

.

.

Telegram’a gelen görüntülü arama özelliğini diğer uygulamalardan ayıran en büyük fark ise konuşma sırasında cihazınızda diğer işlerinizle de ilgilenmenize izin vermek amacıyla resim içinde resim özelliği sunuluyor olması diyebiliriz. Bu özellik sayesinde karşınızdaki kişi ile görüşme yaparken bununla beraber işlerinizi de devam ettirebilir ve sosyal medya platformlarında zaman geçirebilirsiniz. Aramayı ufak bir çerçeve içerisine alan bu özellik kesintisiz bir şekilde arama akışı yapabilmenizi de sağlayacak.

0 0 vote
Article Rating
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Yorum Yapmak İçin Tıklayın
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
To Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x