Telefon

Xiaomi Redmi’nin 2020’nin Tanıtacağı Telefonlar Ortaya Çıktı!!!

Akıllı telefonlarla ilgili sızıntılara artık şaşırmıyoruz ancak böylesine büyük bir sızıntının her zaman karşılaşmadığımız bir durum olmadığını ekleyelim. Elde edilen bilgilere göre Xiaomi ve Redmi’nin 2020’nin 3. çeyreğinde tanıtacağı telefonların listesi ortaya çıktı. Gelin telefon modellerine daha yakından inceleyelim.

Akıllı telefon üreticilerinin piyasaya süreceği akıllı telefonlar için yaptığı planlamalar zaman zaman internet ortamından sızdırılıyor. Bu sızıntıların birçoğu genelde tek bir modeli ya da tek bir seriyi kapsıyor ancak bugün ortaya çıkan bilgiler; Xiaomi (Redmi) olmak üzere 3 markanın 2020’nin 3. çeyreğinde tanıtacağı akıllı telefonlarını listelemesiyle diğerlerinden ayrılıyor.

xiaomi’nin tanıtacağı telefonlar:

Xiaomi Mi 10T: Xiaomi Mi 9T’nin Redmi K20 olarak lanse edildiği düşünülürse Xiaomi Mi 10T, Redmi K30 4G olabilir.

Xiaomi Mi 10T Pro: Xiaomi Mi 9T Pro ve Redmi K20 Pro arasındaki bağlantı gibi Redmi K30 Pro Zoom Edition, Xiaomi Mi 10T Pro olarak adı koyulabilir.

Xiaomi Mi 10S: Listenin en çok dikkat çeken cihazlarından olan Xiaomi Mi 10S’nin oldukça büyük bir ekrana sahip olduğu belirtiliyor. Bu da cihazın POCO F2 ve Redmi X10 ile aynı cihaz olabileceği anlamına geliyor.

Xiaomi Mi 10S : Xiaomi Mi 10S gibi adını yeni duyduğumuz bu cihaz; POCO F2 Pro 5G ve Redmi X10 5G ile aynı telefon olabilir.

Redmi’nin tanıtacağı yeni telefonlar:

Redmi Note 9S+: Listedeki yeni cihazlardan biri olacak olan Redmi Note 9S+, Redmi Note 9 Pro Max konseptiyle karşımıza çıkabilir.

Redmi X10 4G: Yeni Redmi X serisindeki ilk cihaz olacak olan telefon; POCO F2 ve Xiaomi Mi 10S ile de aynı cihaz olabilir.

Redmi X10 5G: Redmi X10’un 5G versiyonu olacak olan telefon; POCO F2 Pro 5G ve Xiaomi Mi 10S+ 5G ile aynı olabilir.

0 0 vote
Article Rating
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Yorum Yapmak İçin Tıklayın
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
To Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x