Kapat
Anasayfa 472 0

Yıllardır Beklenen Oyun Piyasaya Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Yıllardır beklenen Mount And Blade II:Bannerlord sonunda piyasaya çıktı.Bunun üzerine birçok Mount And Blade oyuncusu oyunu satın alarak 8 yıldır bekledikleri oyuna kavuştu.

Mount And Blade serisi 2008 de Türk şirekti olan TaleWorlds tarafından piyasaya sürülmüştür. Seri 4 oyundan oluşmaktadır.Bütün Mount & Blade serisi toplam 6 milyondan fazla kopya satmıştır.

Mount & Blade

Mount & Blade serimizin 1. oyunu 6 Eylül 2008’de piyasaya çıkmıştır.Bu ilk oyunumuzda sadece tek oyunculu özelliği vardı.İlk oyunda çok fazla bug ve hata vardı.

Mount & Blade:Warband

30 Mart 2010 da çıkan Warband ilk oyunun üstüne gelen bir genişleme paketidir.Bu genişleem paketiyle birlikte Çok Oyunculu özelliği eklenmiştir.16 Eylül 2016’da Playstation ve Xbox ONE platformalarına çımıştır.Ayrıca bu genişleme paketinin 2 adet Dlc’si mevcut.

1-Napolyon Savaşları

2-Viking Conquest

Mount & Blade:Ateş Ve Kılıç

3 Mayıs 2011 yılında çıkıp TaleWorlds’un iznini alarak Sich Studio tarafından geliştirilmiş olan Ateş Ve Kılıç 17. yüzyıl Avrupasında geçen bazı karakterler Henrky Sienkiewicz’ın Ateş Ve Kılıç isimli kitabından alınmıştır.

Mount & Blade II:Bannerlord

Hepimizin 9 yıldır beklediği Bannerlord Bugün piyasaya çıkarak Mount & Blade oyuncularını sevindirdi.2019 Gamescom’da erken erişim tarihi verilen TaleWorlds erken erişim tarihinin Mart 2020 olarak açıklamıştı.

Değişen dövüş sistemi ve gelecek olan büyük haritası ile bizi mest eden Bannerlord geldiği gibi Twitch üzerinden League Of Legends oyununu geçerek 1. sıraya oturdu.

[Toplam: 2   Ortalama: 3/5]
Kıvanç Akgül

Kıvanç Akgül {Kıvanç Akgül}

Bilgisayar Programcılığı Okumaktayım Sitenin İsminden de Anlaşılacağı Gibi Daha Gencim Öğrenirken Öğretmek İçin 2018 de Bu Siteyi Açtık Ve Yüzlerce Genci Yazılıma Teşvik Ettik Hala da Etmekteyiz Bundan Mutluluk Duyuyoruz ...